Aktualności

Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje z życia projektu „Premia społeczna”. Na bieżąco informujemy o naborach wniosków i ich wynikach, wydarzeniach towarzyszących oraz krokach milowych.

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego
Rzeczpospolita Polska
Dofinansowane przez Unię Europejską

Spotkanie informacyjne w Olsztynie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Olsztynie w dniu 9 lipca (wtorek) 2024 r. w Kuźni Społecznej przy ul. M. Kotańskiego 1.

Spotkanie informacyjne w Katowicach

W dniu 4 lipca (czwartek) 2024 r. w Hotelu Silesian przy ul. Szybowcowej 1A w Katowicach odbędzie się spotkanie informacyjne na temat projektu „Premia społeczna".

Spotkanie informacyjne w Łodzi

W dniu 2 lipca (wtorek) 2024 r. w Hotelu Mazowieckim przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57 w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne na temat projektu „Premia społeczna". 

Spotkanie informacyjne w Poznaniu

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Poznaniu w dn. 28 czerwca (piątek) 2024 r. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli samorządów i jednostek organizacyjnych z województwa wielkopolskiego.

Spotkanie informacyjne w Szczecinie

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Szczecinie w dn. 27 czerwca (czwartek) 2024 r. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli samorządów i jednostek organizacyjnych z województwa zachodniopomorskiego.

Chcesz, by najnowsze informacje o projekcie były wysyłane prosto do Twojej skrzynki mailowej?

Zapisz się na nasz newsletter, w którym informujemy o ważnych wydarzeniach, inspirujemy i dzielimy się wiedzą.